Makaleler
"Dönüştürücü Liderlik Eğitimi" Ankara Galenos E/D Yöneticilerine başarıyla tamamlanmıştır.


Astra Zeneca Satış Kanallarının Düzenlemiş Olduğu "Dönüştürücü Liderlik Eğitimi" Ankara Galenos E/D Yöneticilerine başarıyla tamamlanmıştır.

07.02.2014 tarihinde Ankara Barcelo Altınel Otel'de verilen Eğitime; Ankara Galenos E/D'nun Satış, Satınalma, İdari İşler, Muhasebe, Personel İşleri, Bilgi İşlem, Finans olmak üzere tüm birimlerinin Yöneticilerinin katılımıyla, başarıyla gerçekleşmiştir.

Eğitim, Bölge Ticaret Müdürü Atay Semerci'nin açılış konuşmasıyla başlamış, Astra Zeneca Satış Kanallarının Depo çalışanlarına verdiği önemi, düzenlemiş olduğu eğitim serileriyle en iyi şekilde ortaya koymaya çalıştığı, Eğitimlerin 3. Serisi olan "Dönüştürücü Liderlik" Eğitiminde de Depo Yöneticilerini Hedef aldığını ifade ettiği açılış konuşmasında, eğitim içeriği ve faydaları hakkında kısa bilgiler vererek; Eğitimci, Mill Eğitim ve Danışmanlık Şirketinden, İskender Eser'i tanıtarak tamamlamıştır.

Eğitimin ilk bölümüne, Eğitimci İskender Eser, tek tek katılımcıların kendilerini tanıtmalarını ve birlikte çalıştıkları kişilerle yaşamış oldukları sorunları ifade etmelerini sağlayarak başlamış, daha sonrasında, Liderlik, Yöneticilik, İyi bir Yönetici de bulunması gereken fonksiyonlar üzerinde ayrıntılı ve örneklerle durulmuştur.

Daha sonrasında ise, Yönetici ve Çalışanın Uyumu ve Uyumsuzluğunun net olarak anlaşıldığı Uygulama bölümüne geçilmiştir.

Eğitimin son bölümünde; Çalışanları tanıma, anlama ve çalışan her bireye özgün nasıl davranışlar geliştirileceği hususunda ayrıntılı bilgi ve örneklerle eğitim tamamlanmıştır.

Katılımcıların tümü memnuniyetlerini ifade etmiş ve böyle bir hizmeti kendilerine sağlandığı için Astra Zeneca Satış Kanallarını teşekkür etmişlerdir.