Makaleler
Galenos İstanbul Ecza Deposu " Dönüştürücü Liderlik" Eğitimi


Astra Zeneca Satış Kanalları, Ecza Deposu çalışanlarına yönelik başlatmış olduğu eğitimlerine bir yenisini daha ekleyerek, 16 Kasım 2013 tarihinde GALENOS ECZA DEPOSU yöneticilerine, Mill Eğitim ve Danışmanlık Şirketi’ nden Sn. İskender ESER tarafından “ Dönüştürücü Liderlik” eğitimi verilmiştir.

Eğitim, ekte isimleri yazılı 5 şube (Trakya-Çanakkale-Bağcılar-Dudullu-Kaynarca ) ve genel merkeziyle birlikte toplam 17 yöneticiyle 09.00-13.00 saatleri arası İstanbul Sheraton Otel’ inde gerçekleştirilmiştir.

“Dönüştürücü Liderlik” eğitimi her bir çalışanın durumuna ve profiline uygun yönetim becerilerini geliştirmeyi amaçlayan ve gerek ulusal gerekse de uluslararası alanda faaliyet gösteren tüm şirketlerin uyguladığı ve ulaşmaya çalıştığı çağdaş bir yönetim sistemi olarak, ecza deposu yöneticilerine özgün olarak tasarlanmıştır

“Dönüştürücü Liderlik Eğitimi”ne bir yöneticide olması gereken özelliklerin vurgulandığı “Yöneticinin Fonksiyonları” ile başlanmış ve sonrasında “Liderlik ve Yöneticilik” arasındaki farklara dikkat çekilerek devam edilmiştir. Liderlik tarzları olan; Demokratik, Otokratik, Durumsal ve Serbest Bırakıcı Liderlik yöntemleri incelendikten sonra Blanchard Durumsal Liderlik Modeli’ne geçilmiştir. Farklı durum ve çalışanlara yönelik liderlik tarzı benimsemenin “Dönüştürücü Liderlik” teki önemine dikkat çekilmiş ve eğitim filmler, örneklemeler ve uygulamalarla pekiştirilmiştir.

Eğitimin sonunda sertifikalarını alan katılımcılar, “Dönüştürücü Liderlik” eğitimin çok faydalı geçtiğini belirterek Astra Zeneca’ ya bu değerli katkılarından dolayı teşekkür etmişlerdir.

Katılımcı Listesi
BARIŞ YILMAZ
CANİP ASKEROĞLU
EDA AYDIN
EMRE APARAN
ENGİN SİNAN SADİ
ERMAN YALÇINEGE
ERSİN YALDIZ
ESAT TUNCER
GİRAY AKSANOĞLU
HÜSEYİN BIYIK
KUTSAL TUZCUOĞLU
MUSTAFA ÇAKIROĞLU
SERDAR PEHLİVAN
SERKAN AŞCI
SÜLEYMAN KAYA
HÜSEYİN ERHAN ÖZLER
VOLKAN ÖZTÜRK