Makaleler
"Telefon Sihirbazları" eğitimi son olarak Kağıthane Selçuk Ecza Deposu’nda yapıldı.


2010 yılında başlatmış olduğumuz eğitim serisinin ilki olan “Telefon Sihirbazları” 15 .10.2011 tarihinde son olarak Kağıthane Selçuk Ecza Deposu’ nda AstraZeneca satış Kanalları Departmanı İstanbul Bölge Müdürü Tahir Ünsal tarafından Selçuk Ecza Deposu Kağıthane Şubesi çalışanlarına verilmiştir.

Selçuk Ecza Deposu Kağıthane Şubesi ‘ nin yeni ve modern binasında yapılan eğitime, cep şubelerin telefonda satış görevlileri ve bölge müdürleri dahil yaklaşık 50 kişi katılmıştır.
 
Özellikle depo telefoncularının aktif katılımı ile eğitim son derece interaktif bir şekilde geçmiş, “Telefonla İletişim ve Satış” ın önemi ve “Müşteri Bağlılığına Katkısı” konusunda kendi deneyimlerini de aktararak konunun daha iyi pekiştirilmesi sağlanmıştır.
 
En çok ilgi çeken “Ses Sarrafı Olmak” bölümünde ise role-play’ler yapılarak konu eğlenceli bir şekilde katılımcılara aktarılmış ve akılda kalıcılık sağlanmıştır.
 
Şube Müdürü Sn. Cengiz Yılmaz’ da kendi deneyimlerini ve başından geçen ilginç olayları aktararak toplantıya zenginlik katmıştır.
Eğitim sonrası Cengiz Bey AstraZeneca İlaç Firmasına, değerli katkılarından dolayı ,çalışanları ve kendi adına teşekkür etmiş, bu güncel bilgi aktarımının kendileri için son derece faydalı olduğunu ve bunun pozitif yansımalarınında mutlaka görüleceğini belirtmiştir.