Makaleler
AstraZeneca Satış Kanalları Adana AS Ecza Deposu'na 2. Eğitim Olan "Satışta Yüksek Etkili İletişim" Eğitimini Gaziantep'te verdi.


15.11.2011 tarihinde Gaziantep Grand Hotel ’de; Adana As E/D, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Kahramanmaraş, Şanlıurfa Bölgelerinde çalışan, Şube Müdürü Mustafa Ölmez, Satın alma Müdürü Haluk Pekavcılar, Gaziantep Satış Koordinasyon Müdürü Mehmet Çorman, Bölge Satış Müdürleri, Satın alma ve Saha Satış Sorumluları dahil 33 kişinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Eğitim öncesi yapılan anket sonucunda tespit edilen ihtiyaçlar doğrultusunda; “Sosyal Stiller” ve “Soru Sormak” bölümleri daha ayrıntılı ve bol örneklerle işlenmiştir. Eğitim sonrasında özellikle “Sosyal Stiller” konusunda yeterli bilgi sahibi olunduğu verilen geri bildirimlerden anlaşılmıştır.
 
Özellikle Eğitim sonunda Şube Müdürü Mustafa Ölmez A-Z Satış Kanalları Ulusal Müdürü Kubilay Kızıldenizli’yi telefon ile arayarak teşekkür etmiştir. Ayrıca Mustafa Bey, eğitimin konusunun çok iyi seçildiğini, çok faydalı olduğunu, eğitimin baştan sona çok iyi programlanmış ve kurgulanmış olduğunu ifade etmiştir. Bundan sonrasının aldıkları eğitimi sahada uygulamak olduğunu ve %10-20 uygulamaya konsa dahi fayda sağlayacağını belirtmiştir. Satın alma Müdürü Haluk Pekavcılar; Müşterilerini Sosyal Stillerine göre ayrıştırdığını ve bu yönde çok faydalı olduğunu belirtmiştir. Benzer geri bildirimlerin diğer katılımcılardan alınması Eğitimin başarılı olduğu yönünde fikir vermiştir.
 
A-Z İlaç Satış Kanalları bu alanda önemli bir boşluğu doldurarak; Müşterilerinin çözüm ortağı olduğunu bir kez daha göstermiştir..